VII Ogólnopolski Konkurs Poligraficzny

15 marca 2023 r. w Zakładzie Technologii Poligraficznych odbył się finał VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego dla uczniów szkół średnich. Do finału zakwalifikowało się 53 uczniów z 20 szkół, wyłonionych spośród 936 uczniów z 57 szkół z całej Polski.
W finale wzięło udział 49 uczniów, wśród których jury konkursu wyróżniło 18 finalistów, którzy uzyskali uprawnienia do przyjęcia na studia na kierunku Papiernictwo i Poligrafia poza normalną procedurą konkursu świadectw maturalnych. Komisja konkursowa wyłoniła jedną Laureatkę oraz przyznała ex equo drugie miejsce dwojgu uczniom.
Zespół Szkół nr 1 im. gen. Józefa Bema w Ciechanowie reprezentowali: Marta Tomaszewska (klasa III – Technik grafiki i poligrafii cyfrowej) oraz Dominik Kowalski (klasa IV – Technik informatyk) pod opieką pana Mirona Boniakowskiego i Przemysława Łuniewskiego, nauczycieli przedmiotów informatycznych i poligraficznych. Uczniowie po pozytywnym przejściu dwóch etapów internetowych konkursu, zostali zakwalifikowani do wielkiego finału.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.