Znak jakości szkoły - Tarcza PERSPEKTYW

Po raz piąty z rzędu Technikum nr 1 w Ciechanowie znalazło się wśród 500 najlepszych techników w Polsce, sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przyznano honorowy tytuł „Srebrnej Szkoły 2020”.

Rekrutacja

Dowiedz się więcej o zasadach panujących podczas rekrutacji kandydatów na uczniów do naszej szkoły.

CISCO Academy

Technikum nr.1 im. Gen. Józefa Bema w Ciechanowie uczestniczy od roku 2012 w programie Akademii CISCO. Uczestnicy zajęć mogą szkolić się w kilku dostępnych kursach, całkowicie za darmo.

Projekty dofinansowane z UE

W tym miejscu znajdują się informacje na temat projektów dofinansowanych z UE realizowanych w ZS1 w Ciechanowie

KIERUNKI KSZTAŁCENIA

Technik Informatyk

W ramach nauki zawodu uczeń zdobywa wiedzę i umiejętności w zakresie: posługiwania się systemami operacyjnymi, obsługi oprogramowania użytkowego i diagnostycznego, .... (kliknij ikonę po więcej)

Technik Teleinformatyk

W ramach nauki zawodu uczeń zdobywa wiedzę na temat central telefonicznych,sieci teleinformatycznych, sieci komputerowych ... (kliknij ikonę po więcej)

Technik Elektryk

W ramach nauki zawodu uczeń zdobywa wszechstronną wiedzę i umiejętności w zakresie: pomiarów elektrycznych, wykonywania prac montażowych urządzeń i instalacji elektrycznych, eksploatacji ... (kliknij ikonę po więcej)

Technik Przemysłu Mody z elementami kosmetologii

W trakcie nauki na kierunku Technik Przemysłu Mody zdobędziesz wiedzę i umiejętności w zakresie.. (kliknij ikonę po więcej)

Technik Logistyk

W ramach nauki zawodu uczeń zdobywa wiedzę na temat planowania, organizacji, kierowania i kontroli przemieszczania towarów od producenta do konsumenta wykorzystując informacje płynące z rynku w ... (kliknij ikonę po więcej)

Technik Cyfrowych Procesów Graficznych

W trakcie nauki uczeń zdobywa wiedzę na temat tworzenia kompozycji projektów, projektowania oraz redagowanie publikacji i druków, projektowanie i realizację witryn www.... (kliknij ikonę po więcej)

Rekrutacja 2021/2022

OFERTA EDUKACYJNA NA ROK SZKOLNY 2021/2022
KIERUNKI KSZTAŁCENIA

• TECHNIK PROGRAMISTA - 15 uczniów (nowy kierunek kształcenia)
  • TECHNIK ELEKTRYK - 15 uczniów
  • TECHNIK PRZEMYSŁU MODY - 15 uczniów
  • TECHNIK INFORMATYK - 30 uczniów
  • TECHNIK LOGISTYK – Oddział Przygotowania Wojskowego - 30 uczniów
  • TECHNIK LOGISTYK – 15 uczniów

Pomoc dla Filipa

Zdjęcie Filipa Bugajewskiego
Drodzy nauczyciele, rodzice, uczniowie!
Nie tak dawno z ogromnym sukcesem i Waszym udziałem zakończyła się akcja charytatywna dla Laury, a tym razem zachęcamy do pomocy kolejnemu wielkiemu ciechanowskiemu wojownikowi Filipowi Bugajewskiemu.
Filip zmaga się artrogrypozą, czyli wrodzoną sztywnością stawów. Jedyną nadzieją na polepszenie jego stanu zdrowia jest kosztowna operacja.
Pomagajmy jak możemy, nawet najmniejszy gest się liczy!
Co możemy zrobić?

Lekcja Fizyki

W trudnych czasach pandemii nauka nie musi być nudna.
Uczniowie klasy 3ti/te, uczący się fizyki, mieli możliwość uczestniczyć w wykładzie, który przygotował prof. dr hab. Radosław Przeniosło - wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego.
Spotkanie odbyło się online, prosto z auli Wydziału Fizyki UW. Uczniowie mogli poznać własności bimetali, zobaczyć obraz z kamery termowizyjnej czy też poznać wpływ ciekłego azotu na gumowego węża.
Dziękujemy Panu profesorowi i jego asystentce za ciekawe spotkanie!

Życzenia

Życzenia Wielkanocne

Wspomienie

Zdjęcie Elżbiety Grabowskiej. Motto:Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania,  Tak jak byś nie chciała swym odejściem smucić…” ( J. Twardowski)

Społeczność Zespołu Szkół nr 1 w Ciechanowie poniosła kolejną stratę... Pożegnaliśmy dzisiaj emerytowaną nauczycielkę naszej szkoły-  Elżbietę Grabowską, która zmarła 21 marca 2021 roku.  Wiadomość o jej nieoczekiwanej  śmierci przyjęliśmy z głębokim smutkiem. W osobie Eli żegnamy bowiem nie tylko świetnego pedagoga, ale przede wszystkim dobrego, wrażliwego człowieka, serdeczną przyjaciółkę, bliską koleżankę.

Elżbieta Grabowska była absolwentką  Wydziału  Mechaniczno- Technologicznego  Politechniki Warszawskiej oraz Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Przez kilkanaście lat pracowała w warszawskich i ciechanowskich zakładach przemysłowych, by w roku 1991 związać ostatecznie swe zawodowe życie ze szkolnictwem. Rozpoczęła pracę w naszej szkole,  gdzie  uczyła teoretycznych przedmiotów zawodowych oraz fizyki. Mimo przejścia na emeryturę, pozostała aktywna  zawodowo niemalże do końca życia.

Zespół Szkół nr 1 im. gen. Józefa Bema w Ciechanowie
023-673-25-29