Znak jakości szkoły- Srebrna Tarcza

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 im. gen. Józefa Bema w Ciechanowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce (163 miejsce w Polsce, 17 miejsce w województwie mazowieckim) sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”.

Rekrutacja

Dowiedz się więcej o zasadach panujących podczas rekrutacji kandydatów na uczniów do naszej szkoły.

CISCO Academy

Technikum nr.1 im. Gen. Józefa Bema w Ciechanowie uczestniczy od roku 2012 w programie Akademii CISCO. Uczestnicy zajęć mogą szkolić się w kilku dostępnych kursach, całkowicie za darmo.

Projekty dofinansowane z UE

W tym miejscu znajdują się informacje na temat projektów dofinansowanych z UE realizowanych w ZS1 w Ciechanowie

KIERUNKI KSZTAŁCENIA

Technik Informatyk

W ramach nauki zawodu uczeń zdobywa wiedzę i umiejętności w zakresie: posługiwania się systemami operacyjnymi, obsługi oprogramowania użytkowego i diagnostycznego, .... (kliknij ikonę po więcej)

Technik Teleinformatyk

W ramach nauki zawodu uczeń zdobywa wiedzę na temat central telefonicznych,sieci teleinformatycznych, sieci komputerowych ... (kliknij ikonę po więcej)

Technik Elektryk

W ramach nauki zawodu uczeń zdobywa wszechstronną wiedzę i umiejętności w zakresie: pomiarów elektrycznych, wykonywania prac montażowych urządzeń i instalacji elektrycznych, eksploatacji ... (kliknij ikonę po więcej)

Technik Energetyk

W ramach nauki zawodu uczeń zdobywa wiedzę i umiejętności w zakresie: nadzorowania przebiegu procesów wytwarzania energii, prowadzenia gospodarki paliwowej,.... (kliknij ikonę po więcej)

Technik Logistyk

W ramach nauki zawodu uczeń zdobywa wiedzę na temat planowania, organizacji, kierowania i kontroli przemieszczania towarów od producenta do konsumenta wykorzystując informacje płynące z rynku w ... (kliknij ikonę po więcej)

Technik Cyfrowych Procesów Graficznych

W trakcie nauki uczeń zdobywa wiedzę na temat tworzenia kompozycji projektów, projektowania oraz redagowanie publikacji i druków, projektowanie i realizację witryn www.... (kliknij ikonę po więcej)

Językowy savoir vivre

9 stycznia odbył się II etap konkursu dla klas pierwszych, organizowanych przez panie D. Smolińską i M. Kołakowską w ramach Dni Kultury Języka Polskiego. Wzięły w nim udział najlepsze drużyny, wyłonione z każdej klasy po I etapie. Po sprawdzeniu prac konkursowych organizatorki wyłoniły zwycięzców - była to reprezentacja klasy 1 TI w składzie: Jarosław Kadecki, Paweł Dąbrowski, Dominik Kowalski. 2 miejsce - klasa 1 TL, 3 miejsce - klasa 1TE/TI, 4 miejsce - klasa 1TT/TC. Gratulujemy najlepszym!

Kolejny wielki sukces BEMA

Po raz trzeci z rzędu Technikum nr 1 w Ciechanowie znalazło się wśród 300 najlepszych techników w Polsce (163 miejsce w Polsce, 17 miejsce w województwie mazowieckim) sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”.

Podsumowanie semestru zimowego 2017/18

O 11.30 rozpoczęło się spotkanie Dyrekcji szkoły z młodzieżą. Pani dyrektor Krystyna Ślubowska podziękowała młodzieży i nauczycielom za aktywną postawę w pierwszym semestrze. Pani Dyrektor w asyście nauczycieli nagrodziła uczniów, których osiągnięcia złożyły się na dobry wizerunek szkoły w środowisku.

BEM daleko od podium

Nie udało się obronić tytułu mistrzowskiego w siatkówce. Po dwóch porażkach przyszło nam się zadowolić dopiero szóstym miejscem. Mogliśmy tylko patrzeć na sukcesy innych drużyn. Rozgrywki męskie zdominowała Gołotczyzna, drugi "Staszic" a trzeci "Krasiniak". U dziewcząt bez zmian wciąż "Dwójka", tuż za nią I LO i ZS CKR Gołotczyzna. Dla "Bemowiaków" to sroga lekcja, ale odmłodzona drużyna kiedyś musi nabrać doświadczenia...

Nasi uczniowie w Młodzieżowej Radzie Miasta

W grudniu w ciechanowskim ratuszu odbyło się pierwsze posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta III kadencji. Młodzi radni wybrali przewodniczącego, jego zastępcę oraz sekretarza. Młodzieżową Radę Miasta tworzą uczniowie z ciechanowskich szkół. W jej skład wchodzą 24 osoby w wieku od 14 do 20 lat. Kadencja trwa rok. W obecnej kadencji w Młodzieżowej Radzie Miasta naszą szkołę reprezentują Sebastian Wasiak i Przemysław Orzoł. Młodzieżowa Rada Miasta ma charakter konsultacyjny. Zajmuje się sprawami, dotyczącymi sportu, kultury, młodzieży oraz rozwoju miasta.

Zespół Szkół nr 1 im. gen. Józefa Bema w Ciechanowie
023-673-25-29