Koła zainteresowań

Uczniowie naszej szkoły mają możliwość poszerzania swojej wiedzy, rozwijania zainteresowań i umiejętności w różnych kołach zainteresowań.

KOŁO DZIENNIKARSKIE PRZY GAZECIE SZKOLNEJ LUZBEM

(opiekunowie: Dorota Smolińska, Monika Kołakowska)

(opiekunki strony angielskiej gazety: Anna Kuskowska, Anna Cejmer)

KOŁO INFORMATYCZNE

(opiekunowie: Przemysław Łuniewski (BEM TV), Maciej Wojciechowski (BEM .net), Marcin Ropelewski (BEM .net)

KOŁO LOGISTYCZNE

Misja koła to łączenie teorii z praktyką. Jeśli interesują Cię zagadnienia produkcji, dystrybucji i transportu, zapraszamy do pracy w kole pod opieką  nauczyciela przedmiotów logistycznych - mgr  Donaty Jóźwiak. Otrzymasz dużą dawkę praktycznych wiadomości o przedsiębiorstwie, przygotowanie do olimpiad i konkursów, możliwość uczestnictwa w targach branżowych, warsztatach na uczelniach wyższych oraz wizytach studyjnych w firmach logistycznych. Dołącz do nas!!!

KLUB SPORTOWY MECHANIK

Uczniowski Klub Sportowy Mechanik działa w ZS 1 od 1999 roku. Opiekunami sekcji siatkówki są Michał Korzybski i Marek Sobiech. UKS Mechanik jest organizatorem Ciechanowskiej Młodzieżowej Ligi Siatkówki. W rozgrywkach biorą udział reprezentacje dziewcząt i chłopców ze wszystkich szkół powiatu ciechanowskiego. Informacje na bieżąco na profilu Fb: UKS Mechanik.

ELEKTRO-TECH

(opiekunowie: Mariusz Suwiński, Marek Zimnowodzki)